DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşet

90’ların Özlenen Türkçe Pop Efsaneleri 

İstanbul’un En Büyük Sahnesi YBY Woods’ta 

İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods; Türk pop müziğinin efsane müzisyenlerini 90’lar Pop-Fest’te müzikseverlerle buluşturuyor. Burak Kut, Mansur Ark, Grup Vitamin, Ragga Oktay, Çelik, Yonca Evcimik ve Dj Hakan Küfündür, 26 Ağustos Cumartesi akşamı YBY Woods’ta 90’ların efsaneleşmiş şarkıları için bir araya geliyor. 

 

Türkçe pop müziğe birbirinden unutulmaz şarkılar armağan eden 90’ların yıldız isimleri, YBY Woods’un orman içerisindeki büyüleyici sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. Burak Kut, Çelik, Yonca Evcimik,  Mansur Ark, Grup Vitamin, Ragga Oktay ve Dj Hakan Küfündür 90’lı yılların şarkılarıyla büyüleyici bir akşama imza atacak.

 

Benimle Oynama, Ateşteyim, Abone, İsmail, Sana Demedim Mi?, Çukulata Kız ve hayranlıkla dinlenen 90’ların pek çok efsane şarkısı müzikseverlere nostalji yaşatmaya hazırlanıyor.

 

26 Ağustos Cumartesi akşamı Kemerburgaz Kent Ormanındaki İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’da gerçekleşecek 90’lar Pop-Fest biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

 

YBY Woods ile benzersiz bir gün!

Konser öncesi saat 15.00’te kapılarını açan YBY Woods; orman içerisinde 7’den 70’e herkese uygun, keyifli aktiviteleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatıyor.

 

Türkiye ilk kez 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu ve evcil hayvanların da kabul edildiği YBY Woods’a ziyaretçiler kendi sandalyeleri ve içecekleri ile gelebiliyor.

 

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; birbirinden başarılı sanatçılarla gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri sunmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu