MagazinManşet

Best Model Turkey 2022 gecesinde büyük tartışma

Best Model Turkey 2022 gecesinde Mehmet Ali Erbil ile Sisi lakaplı Seyhan Soylu arasında kavga çıktı. İşte o tartışma anları…

Bu yıl 35. Düzenlenen, Erkan Özerman’ın klasikleşen ve Türkiye’nin en iyi mankenini seçen yarışması “Best Model Of Turkiye” olaylı bitti.

Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde başlayan yarışma 30 kız 30 erkek mankenin kıyafet sunumları Gökay Kalaycıoğlu ve Ece Gürsel’in başarılı sunumlarıyla finale geldi.

Erkan Özerman’ın, elliye yakın mesleğinde popüler jüri üyelerinin seçtiği yarışmacılarla ilgili anonslarında sahneye davet ettiği isimler arasında Al Sana Haber Programının moderatörü Seyhan Soylu da Vardı.

Best Model yarışmalarının müdavim konuğu Mehmet Ali Erbil de jüri arasında yerini almış, tedavi gördüğü hastaneden çıktıktan sonra katıldığı ilk organizasyon olmuştu.

Best Model Turkey 2022 gecesinde ilginç anlar…

Al Sana Haber moderatörü Sisi lakaplı Seyhan Soylu ile ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerginliği yaşandı.

Ödül gecesinde sahneye çıkan Seyhan Soylu, Mehmet Ali Erbil’i LGBT ile ilgili sözleri nedeniyle eleştirdi ve hemen ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili övgü dolu sözler sarfetti.

Sözlerine Cumhuriyet’in 99. yılında barış ve kardeşlik adımlarının atılması gerektiğiyle başlayan Soylu, “Umarım 99. yılımızda renklerin etnik kimliklerin mezheplerin tamamını kucaklayan bir yıl olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan yalnızca Burak, Esra, Sümeyye ve Bilal’in değil.Türkiye’de yaşayan 84 milyon kişinin babasıdır“ dedi.

Başa dön tuşu