DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşetSağlık

Çocuklar 4 Eylül’den itibaren Cartoonito’da buluşuyor

Çocuklar 4 Eylül’den itibaren Cartoonito’da buluşuyor

 Boomerang TV, 4 Eylül’den itibaren yayın hayatına Cartoonito ismiyle devam ediyor. Boomerang TV’nin en sevilen çizgi filmlerinin yanında macera dolu yepyeni çizgi filmler artık Cartoonito’da çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor. 

Cartoonito, , Mr Bean, Maşa İle Koca Ayı, Tom & Jerry, Scooby-Doo ve Sevimli Kahramanlar Hikayeler gibi uzun zamandır Boomerang’ın sevilen çizgi filmlerinin yanında daha çok macera, kahkaha ve yeni birçok arkadaşın yer aldığı Batwheels, Bugs Bunny Yapı Ustaları, Örümcek Lucas, Thomas ve Arkadaşları, Yıldızlararası Ella ve daha birçok yeni çizgi filmi çocuklarla buluşturuyor.

Yaratıcılığın, birlikte başarmanın öneminin anlatıldığı yepyeni içeriklerle Cartoonito; her çocuğun eşsizliğini vurgularken bir yandan da diğer kişilerle empati kurmayı, saygı ve adaletli bir şekilde iletişim kurmaları için aileleri destekliyor, çocukları da bu noktada teşvik etmeyi hedefliyor.

Warner Bros Discovery Çocuk ve Aile EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Vanesa Brookman; Warner Bros’un 100. yılını kutladığımız bu yılda çocukların ve ailelerinin sevilen karakterlerle birlikte gülerken aynı zamanda da öğrenecekleri güvenli bir seyir alanı sunmayı amaçladığımız Cartoonito’nun yayın hayatına başladığımıziçin heyecanlıyız. Orijinal ve çeşitli içeriklerimizle yeni bir nesle Cartoonito dünyasını tanıştırmaktan mutluluk duyarken çocukların en sevdiği Batwheels ve Bugs Bunny Yapı Ustaları serilerinin modern okul öncesi uyarlamalarıyla çocuklarla bir araya getirmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

 

Batwheels, Bugs Bunny Yapı Ustaları, Interstellar Ella, Örümcek Lucas, Mush-Mush ve Arkadaşları, Thomas ve Arkadaşları, Toad ve Arkadaşları ve çok daha fazlası 4 Eylül 2023’ten tarihinden itibaren Digitürk 168. kanalda, D-Smart 122. kanalda, Tivibu 118. kanalda ve TV+ 123. kanalda Cartoonito’da çocukları bekliyor.

 

Cartoonito Hakkında;

Cartoonito; Warner Bros Discovery (NASDAQ: WBD), televizyon, film ve internet yayıncılığı alanlarında dünyanın en farklı, eksiksiz içerik ve marka portföyüne sahiptir. Ayın zamanda bunların dağıtımını yapan lider bir küresel medya ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren de bir şirkettir. 220’den fazla ülkede ve bölgede, 50 farklı dilde faaliyet gösteren Warner Bros. Discovery; Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Film Group, Warner Bros. Television Group, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Espanol, Hogar de HGTV de dahil olmak üzere ikonik markaları ve içerikleri aracılığıyla dünya çapında geniş kitlelere ilham verir, bilgilendirir ve eğlendirir.

Ayrıntılı bilgi için: www.bdw.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Warner Bros. Discovery Hakkında;

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) televizyon, film ve dijital yayıncılık alanlarında dünyanın en özgün içeriklerinin ve markalarının yaratıcısı, aynı zamanda dağıtıcısı olan küresel bir medya ve eğlence şirketidir. 220’den fazla ülkede ve bölgede, 50 farklı dilde faaliyet gösteren Warner Bros. Discovery; Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Film Group, Warner Bros. Television Group, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Espanol, Hogar de HGTV de dahil olmak üzere ikonik markaları ve içerikleri aracılığıyla dünya çapında geniş kitlelere ilham verir, bilgilendirir ve eğlendirir.  Daha fazla bilgi için www.wbd.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu