EkonomiGündemManşet

Depremzedelere Mobil Berber-Kuaför Hizmeti

Depremzedelere Mobil Berber-Kuaför Hizmeti

Mamak Belediyesi, Ankara Kuaförler ve Güzellik Uzmanları Dayanışma Derneği, Başkent Keçiören Berber Esnafları Kültür ve Dayanışma Derneği işbirliği ile gönüllü kuaför ve berberler, deprem bölgesindeki depremzedelerin kişisel bakımını üstlendi.

Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya’da depremzedelerin kişisel bakım ihtiyacına Mamak Belediyesi koştu. Ankara Kuaförler ve Güzellik Uzmanları Dayanışma Derneği, Başkent Keçiören Berber Esnafları Kültür ve Dayanışma Derneği ve Mamak Belediyesi işbirliğinde deprem bölgesinde mobil kuaför ve berber hizmeti verildi.

Depremin vurduğu ve ağır hasarlara yol açtığı Kahramanmaraş, Hatay ve Malatya’ya giden kuaför ve berberler; çocuk, genç, yetişkin demeden tüm depremzedelerin kişisel bakım ihtiyacının giderilmesi noktasında yardımcı oldu. Saçlar, sakallar kesildi; kişisel bakım anlamında ne isteniyorsa yapıldı.

Mobil kuaför ve berberler önünde uzun kuyruklar oluşturan depremzedeler, kişisel bakım hizmetinden memnuniyetlerini dile getirdi.

“Mamak Belediyesi İlk Günden Bu Yana Bölgede”

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz ancak inşallah el ele vererek bu zor günleri de atlatacağız. Biz Mamak Belediyesi olarak depremin vurduğu illerimizde vatandaşımızı bir an olsun yalnız bırakmadık. Onların her ihtiyacını düşündük… Ankaralı gönüllü berber ve kuaförlerimizle bölgede vatandaşlarımıza ulaştık onların kişisel bakımlarının yapılmasını da sağladık. Bundan sonra da depremzede kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başa dön tuşu