DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşet

Dilan Çıtak Tatlıses’ten kadın veteriner hekim için ” Bildiğin kadın baytar “

Geçtiğimiz ay Bodrum Havalimanında karakolluk olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in kendisi gibi şarkıcı olan kızı Dilan Çıtak Tatlıses bu kez Bodrum’da Veteriner kliniğinde olay çıkardı.

Kedisini veteriner kliniğinin muayene etmediğini iddia eden Tatlıses o anları kameraya alarak çekim yaptı. Taraflar birbirinden şikayetçi olurken ünlü şarkıcı çekim yaptığı sırada ” görün bakın sizi nasıl rezil edeceğim ” dedi.

MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre ünlü şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses Bodrum’da Veteriner kliniğinde olay çıkardı. Kedisini muayene getiren ünlü şarkıcı sistemde sorun var muayene şuan yapılmıyor yanıtını alınca sinirlerine hakim olamadı. O anları cep telefonu ile kayıt altına alan Dilan Çıtak Tatlıses kadın olan veteriner hekimin görüntülerini yaymakla tehdit etti. Şarkıcı öfkeli konuşmasına,kadın olan veteriner hekime ” Bildiğiniz baytar kadın” diyerek de hakaretler etti.

Ünlü şarkıcı ” Görün bakın sizi nasıl rezil edeceğim” dediği duyulurken taraflar birbirlerinden şikayetçi oldu.Yine olay çıkardıŞarkıcı geçtimiz aylarda Bodrum Havalimanında karakolluk olmuştu. Telefon ile bağırarak konuşunca karakolluk olan Dilan Çıtak Tatlıses ve taraflar birbirinden şikayetçi olmuşlardı.

Başa dön tuşu