Ekonomi
Elif Hanım Leyleği Havada Görmüş
![](https://www.merkezhaberler.com/wp-content/uploads/2024/04/1713164009_Kimler_Geldi_Kimler_Ge__ti__1_-780x470.jpg)
Ankara cemiyet hayatının sevilen siması Elif Karaduman Mart ve Nisan aylarını dolu dolu geçirdi. Bayram öncesi Duabi seyahatini gerçekleştiren Elif Hanım; güneşin ve güzel havanın tadını çıkartarak bol bol fotoğraf çektirdi.
Yorucu ama güzel bir Dubai tatilinin ardından; Ramazan bayramını ailesi ve dostları ile geçiren Elif Karaduman “Leyleği Havada Gördün Son İki Aydır” esprisini yapmayı da ihmal etmedi.