GündemKültür & SanatMagazinManşet

Emine ve Doğanalp “Bir Ömürlük Evet” dediler

Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya dünya evine girdi…

Gıda ve Eğlence sektöründe sayılı isimlerden, Karaüzüm Restaurantın sahibi ve aynı zamanda ATO meclis üyesi Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Sağlık sektöründe görev yapmakta olan dünyalar güzeli Emine Özkaya; Gölbaşı – Bizim Çatı’da yapılan nikah ve düğün töreni ile mutluluğa evet dediler…

Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya dünya evine girdi…

Gölbaşı – Bizim çatı’da yapılan düğüne yaklaşık dörtyüz kişi katıldı. Ömer Yusuf Nergiz ve orkestrasının, Pop, Caz, Fantezi, alaturka, türkü gibi müziklerden örnekler sunulduğu düğünde genç çiftin nikâh şahitliklerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, Ato meclis başkanı Mustafa Deryal, ATO Pastacılar, Çikolata ve Tatlıcılar Meslek Komitesi Başkanı Hamza Daşdan, Doç. Dr. Şenol Kalyoncu ve Seyhan Kırbay yaptılar.

Nikah Memuru;  çiftin evlilik cüzdanını Damat Doğanalp ile olan dostlukları sebebiyle Rifat Hisarcıklıoğlu’nun takdim etmesi ricasında bulundu. Hisarcıklıoğlu ben erkek tarafıyım,  her iki tarafındanda dostu olan Doç. Dr. Şenol Kalyoncu’nun bu takdimi yapması daha uygundur” dedi. Kalyoncu, bunun üzerine genç çifte ömür boyu mutluluk dileyerek, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

AYŞE- İBRAHİM KORALP ÇİFTÇİ

Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya masalları aratmayan düğün töreni ile dünya evine girdiler. Düzenlenen Nikah ve Düğün töreni ile bir ömür mutluluğa adım attılar…

DİLEK – SAİT ÖZKAYA

Düğün genç çiftlerin meşaleler eşliğinde tören alanına gelmesi ile başladı.  DJ tarafından Fransızca bir parçada çalınan ilk dans sonrasında Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya Dans pistinde yaptıkları harikulade figürler ile büyük alkış aldı.

Şadiye Adanalı’nın masa masa gezerek yaptığı Keman Şov ise davetlilerden tarafından beğeni ile izlendi. Jamal Raks grubunun sahne aldığı oryantal gösteri ise izleyenleri adeta büyüledi.

Mutluluklarını paylaştılar…

NESRİN ÖZEL

YÜCEL ÖZKAYA

Takı töreni ve toplu hatıra fotoğrafları çekimleri sonrasında genç çiftler mutluluklarına ortak olan tüm dostları ile çeşitli ezgiler eşliğinde gönüllerince eğlenirken, Çiftçi ve Özkaya Ailesinin büyükleri misafirleri ile yakından ilgilenerek kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkür ederek bol bol sohbet etme fırsatı buldular.

Hakan Sancur – Çetin Çataloğlu – Mustafa Derya – Rıfat Hisarcıklıoğlu – Ahmet Akça

Çiçeği burnunda evli çiftin 6 gün Maldivlerde ve 2 günde Katar’da bal aylarını geçireceklerini belirtiler. Çiftimize mutluluklar diliyoruz…

NECİBE GÜL GÜNDÜZ

DİLEK ÖZKAYA – NESRİN ÖZEL

EYLÜL – SEÇKİN ARKAN

SEMİH – ÖZNUR BİLGİÇ

BURAK – FULYA KIRBAY

DİLEK ÖZDEMİR – HALİL İBRAHİM YILMAZ – GÖKHAN ÖZDEMİR

Betül ve Nezahat Soylu – Bahar Manav

SEYHAN KIRBAY

ASUMAN – YAŞAR ÜNÜVAR

BARIŞ – ÖZLEM YAZAR

DERYA MUSTAFA ALGÜL

BEGÜM ERKAN ATAMAN

FİLİZ ÇETİN – İBRAHİM BAYAR

İBRAHİM SABRİ ÇİFTÇİ

ÜLKER ÇİFTÇİ

TEKİN – NURAN GÜNEZLER

HAKAN – SEVİM KAPÇI

KORALP – AYŞE ÇİFTÇİ

MEHMET – İRGE KÖKSAL

NİLGÜN ÇİFTÇİ

RIFAT – HÜLYA KOZAN

MELİSAY – AHMET KÖKSAL

AKDOĞAN SOYLU

Serkan – Ayşe- Pamir bebek- Reva Erten

DİLEK ÖZKAYA

FULYA KIRBAY

SAİT ÖZKAYA

AYŞE ERTEN – PAMİR ERTEN

Başa dön tuşu