GündemManşet

GÖKHAN TÜRKMEN DEPREMDE MAĞDUR OLAN GENÇLERİMİZİN EĞİTİMİNE DESTEK OLUYOR

Şarkıları ve yer aldığı projelerle, her dönem dinleyenlerinin takdirini kazanan Gökhan Türkmen, 10 ilde meydana gelen deprem felaketinin yaralarını sarmak için, sanatçı hassasiyetiyle yaşanılan üzüntülere ortak oluyor.

 HABER: Seren Damla GÜLER

İklim krizi, kentsel dönüşüm, doğa direnişleri, sürdürülebilirlik, küresel ısınma, artan doğal afetler gibi yıllardır var olan tüm meselelere bugüne kadar Türkmen, üretimleri ve aktivist kişiliğiyle hep destek oldu.

Deprem felaketi nedeniyle yaşadığımız tarifsiz üzüntü karşısında, her birimiz elimizden gelenin en iyisini, en duyarlı haliyle yapmaya gayret gösterirken, gerek bireysel gerekse toplumsal ölçekte Gökhan Türkmen’de ekibiyle birlikte aldığı ortak kararı hayata geçiriyor.

Sürdürülebilir bir fayda yaratabilmek için, “Gökhan Türkmen 2023 Türkiye Turnesi” kapsamında yer alan tüm konserlerin belirlediğimiz bilet sayısı kadar geliri ile depremde mağdur olan gençlerimizin eğitiminde kullanılmak üzere; “İstanbul Vakfı”nın #büyüthayallerini adlı burs projesini destekliyor.

Gökhan Türkmen, bir yıl boyunca verdiği her konserinden elde edilen gelirin belli bir miktarını bağışlayarak, oldukça sert yaşanan bu dönemde Türkiye gerçekliğinin değişimine el uzatıyor.

Başa dön tuşu