DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşet

GÖRKEMLİ SÜNNET DÜĞÜNÜ

GÖRKEMLİ SÜNNET DÜĞÜNÜ

Ankara’nın tanınmış ailelerinden Serdar Yönç ve eşi Behiye Yönç’ün 4 yaşındaki oğlu Serhan Ali ile 3 yaşındaki oğlu Aren erkekliğe ilk adımını attı…

Ankara Manhattan Otel’de gerçekleştirilen düğün organizasyonuna Selahattin Yılmaz, Ayhan Bora Kaplan, Zahir Gökalp,  Abdullah Özçelik, Rahmi Demir, Serhat Aramaz, Metin Yeter, Şahin Dallı, Uğur Sezgin, Bismil Daşçı ve birçok davetli ile ailenin yakınları katıldı.

Dede – Babaanne Ali Rıza-Bedriye Yönç  ve Dede – Anneanne Hasan-Gazal Çakar  gelen konukları kapıda karşılayarak büyük bir misafirperverlik örneği sergilediler.

Serhan Ali ve Aren’in Toy babası Serhat Kaplan olurken; Sadık Gökalp – Metin Tepeli – Yüksel Dingec – Bıdık Ayaz –  Savaş Sarıkaya  – Engin Bilecik ise kirveliğini üstlendiler.

Ali Sever – Murat Yalcın – Timur Coşkun’un sahne aldığı sünnet düğününde halaylar çekildi hep bir ağızdan yöresel türküler söylendi. Sünnet pastasının kesilmesinin ardından takı töreni gerçekleştirildi.

Yakınları ve sevenleri başta olmak üzere iş hayatından birçok kişi Serdar Yönç ve eşi Behiye Yönç’ü çocuklarının bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Başa dön tuşu