DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşet

‘Gülay Uyar ile Aşk Sohbetleri’

‘Gülay Uyar ile Aşk Sohbetleri’

 

Dans ve eğlenceli bir sohbet ile kendine yolculuk bu gösteride sizi bekliyor!

Gülay Uyar’ın tango eşliğinde gerçekleştireceği “Gece ve Gündüzün Dansı” isimli gösterisi

23 Eylül Cumartesi akşamı Ataşehir Duru Tiyatro’da izleyicilerle buluşuyor. 2013 yılında başladığı kişisel farkındalık çalışmalarını profesyonel hayatı ile eş zamanlı olarak sürdüren Gülay Uyar, tango eşliğinde partner ilişkilerini ele aldığı gösterisinde kişilerin kendileriyle olan ilişkilerini ve koşulsuz sevgiyi anlatırken, seyirci ile eğlenceli interaktif bir söyleşi gerçekleştirecek.

Tango dansı ile birleşecek bu gösteride Gülay Uyar, kendini ve hayatı sevmeye dair birçok konuda ahenkle ilerlemenin püf noktalarından söz edecek. Seyircilerle interaktif bir buluşma sağlayacak bu performans partner ilişkilerine, cinselliğe bakışa ve gölgede bıraktığımız yanlarımıza ışık tutacak. Mitolojik bir hikaye üzerinden yola çıkan gösteride, koşulsuz sevgi ile erkeklerin dişil yanlarını fark etmelerine tanık olacağız.

 

Gece ve Gündüzün Dansı; “Dişil ve eril enerji dediğimiz nedir?”, “Günlük hayatımızdaki örnekleri nelerdir?” sorularından yola çıkarak, içimizdeki dişil ve erili hizaya getirip sağlıklı bir ilişkiyi nasıl sürdürebileceğimiz konusunda yol gösterecek. Gülay Uyar, bu gösterisinde dünyaya bir tohum olarak düşme yolculuğundan itibaren bilimin getirdikleriyle dişil ve eril prensiplerin nasıl buluştuğunu da farketmemizi sağlayacak.

23 Eylül Cumartesi 20.30’da Ataşehir Duru Tiyatro’da izleyicilerle buluşacak gösterinin biletlerini www.ateligo.com’dan temin edebilirsiniz.

Gülay Uyar hakkında:

Gülay Uyar, son 10 yılda aldığı eğitimlerle kendini geliştirme yolculuğunda kişisel farkındalık ile ilgili yazılar yazmaya başlamıştır. Dişil ve eril dengesini anlattığı yazılarında, kişilerin kendileriyle olan ilişkilerine dokunurken, partner ilişkilerini geliştirmeye yönelik farkındalıklar da sağlamaktadır.

 

Uyar, meditatif dansa ilgi duymasıyla başlayan dans yolculuğunda yaratıcı dans ile ilgili birçok eğitimler almıştır. Bunlardan bazıları ‘Eğitmen ve Psikologlar için Yaratıcı Dans ve Hareket Pedagojisi’, ‘Braindance’, ‘Meraklı Hareketler’, ‘Somatik Diyalog’, ‘Okul Öncesi Eğitmenler için Yaratıcı Dans ve Hareket Programı’dır.

 

200 saatlik Advayta Yoga Uzmanlık Programı ve Mindfulness eğitimini tamamlayan Gülay Uyar; nefes, yoga, meditasyon, beden farkındalığı ve dans çalışmalarını bir araya getirerek atölye çalışmalarına devam etmektedir.

 

Halen kurumsal hayat ile kişisel farkındalık çalışmalarını bir arada yürüten Uyar, Topkapı Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine de devam etmektedir.

Başa dön tuşu