EkonomiGündemManşet

İş İnsanları Platformu’ndan Örnek Bağış

İş İnsanları Platformu’ndan Örnek Bağış

Av. Emre Kılıçarslan: “Deprem Bölgesine Desteğimizi Sürdüreceğiz”

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve on ilde büyük bir yıkım yaratan deprem felaketinin etkileri devam ederken, iş insanları depremzedelere sahip çıkıyor. İş dünyasının önde gelen kuruluşları birbiri ardına deprem bölgesine maddi ve manevi desteğini sürdürüyor.

Ankara’nın önemli sivil toplum kuruluşlarından İş İnsanları Platformu Başkanı Av. Emre Kılıçarslan da İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na (AFAD) 500 bin liralık nakit bağışta bulundu.

“Ülkemiz tarihinin en büyük felaketlerinden birini yaşıyor. Bu zor günleri yardımlaşarak, dayanışmayla atlatacağız” diyen Kılıçarslan, deprem yaralarını sarabilmek için bölgedeki ihtiyaçlar doğrultusunda desteklerine devam edeceklerini duyurdu.

Kılıçarslan, milletçe birlik olup deprem bölgesine el uzatılması gerektiğini söyleyerek “Gidenler geri gelmeyecek biliyoruz ancak kalanlar için elimizden ne gelirse yapıp onlara umut olacağız. Türkiye çok büyük bir ülke, tek yürek olup bu acıların üstesinden geleceğiz. İş İnsanları Platformu olarak elimizi bölgeden çekmeyeceğiz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifa ve enkaz altındaki vatandaşlarımızın da bir an önce kurtarılmasını diliyoruz” dedi.

Başa dön tuşu