EğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşetSpor

Kendin Olmanın Gücü

Kendin Olmanın Gücü

Kendin Olmanın Gücü

ÇAĞLA ŞIKEL, 15 YILDIR VAZGEÇEMEDİĞİ, AMERİKA’NIN 1 NUMARALI CİLT BAKIM MARKASI VE ANTİOKSİDAN OTORİTESİ SKINCEUTICALS CE FERULIC İLE UZMAN BAKIMIN FORMÜLÜNÜ PAYLAŞIYOR!

 30 yılı aşkın süredir 40’tan fazla bilimsel çalışma ile kanıtlanan yüksek performanslı formülleri sayesinde cilt bakımında fark edilir bir dönüşüm yaratan SkinCeuticals, ikonik ürünü CE Ferulic için Çağla Şıkel ile keyifli bir dijital reklam çalışması gerçekleştirdi. Çağla Şıkel’in yer aldığı reklam filmi 1 Eylül’de tüm dijital platformlarda yer alacak. 

Çağla Şıkel, doktoru Ömür Tekeli’nin önerisiyle kullanmaya başladığı ve 15 yıldır vazgeçilmezi olan tek marka olarak tanımladığı Skinceuticals ile; markanın Türkiye’deki ilk yerel marka dostu filminde bir araya geliyor. #KendinOlmanınGücü  temasından yola çıkan reklam filminde, ünlü model, hayattaki hedefleri olan; kendini gerçekleştirmenin, sınırları zorlamanın ve hedeflerini hep daha yükseğe konumlandırmanın ancak kendisi olmakla mümkün olduğunu belirterek, tüm kadınları hayattaki hedefleri konusunda cesaretlendiriyor.

 

Her cildin antioksidana ihtiyacı vardır! UV ışınları, hava kirliliği ve metallerin cilt bariyerindeki etkilerine karşı cildini 15 yıldır  SkinCeuticals’a emanet eden Çağla Şıkel, daha aydınlık, sıkı ve genç bir cildin sırrı olan CE Ferulic’in etkisi kanıtlanmış ve fark edilir sonuçlarını hazırlanan reklam filminde paylaşıyor. Üçlü Antioksidan korumasıyla çevresel faktörlere bağlı cilt hasarını %48’e kadar azaltan CE Ferulic, içerdiği C ve E vitaminine ek olarak Ferülik asit desteğiyle cildin ihtiyacı olan mükemmel desteği sunuyor. %15 saf C vitamini içeren yaşlanma karşıtı antioksidan serum, kırışıklık görünümü ve sıkılık kaybı problemleri için normal ve kuru cilt tiplerine uygunluk sağlıyor.

 

Dermatolog Dr. Ömür Tekeli’nin ünlü modele eşlik ettiği ikonik yapımda; tüm dünyada 10.000’in üzerinde dermatolog ve plastik cerrahi kliniği tarafından önerilen SkinCeuticals ürünlerinin güçlü etkileriyle daha canlı, parlak ve genç bir cildin anahtarı sunuluyor.

 

Yaklaşık 15 senedir SkinCeuticals’ın üstün antioksidan içerikli ürünlerini güzellik ve bakım rutininde vazgeçilmez bir yere konumlandıran ve her fırsatta markaya bağlılığını vurgulayan Çağla Şıkel, SkinCeuticals’ın gücünü bilimden alan formüllerine güvenmeye devam ediyor. Çağla Şıkel, çok fazla güneş ışınına maruz kalan cildini, bilinenlerin aksine Antioksidan Otoritesi CE Ferulic sayesinde koruduğunu ve leke oluşumunu bu sayede engelleyerek cilt parlaklığını her zaman muhafaza ettiğinin altını çiziyor.

 

Leke bakımında en önemli adım lekelerin oluşmasını önlemek, bu da güneş korumasına dikkat etmekle başlıyor. Buna ek olarak C vitamini güneş koruyucuların güneş koruma faktörünü artıran çok güçlü bir antioksidan olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan çalışmalar C vitamininin güneş koruyucuların SPF’ini artırdığını gösteriyor bu sebeple C vitamini serumları sabah bakım rutininde kullanmak büyük önem taşıyor. Antioksidan otoritesi Skinceuticals’ın C vitamini serumları sinerjik formülleri sayesinde ciltte leke oluşumunu engelliyor ve cildi çevresel faktörlerden koruyor. Ayrıca kolajen üretimini artırarak cildin yenilenmesini ve iyileşmesini sağlıyor.

 

SkinCeuticals ve Çağla Şıkel’in yer aldığı bu heyecan verici yolculuğun reklam filmi sizi de bu keyifli serüveni ve antioksidan otoritesi SkinCeuticals’ın dünyasını keşfetmeye davet ediyor!

Başa dön tuşu