MagazinManşet

KIVILCIM URAL’DAN ELEKTRO GİTAR ŞOV

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Şişhane Meydanında muhteşem bir konser veren alternatif müziğin dikkat çeken ismi Kıvılcım Ural, özellikle elektro gitarı ile yaptığı şovla büyük alkış aldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye’nin uluslararası marka değerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Türkiye Kültür Yolu Festivallerinin İstanbul Beyoğlu etabı konserleri kapsamında Şişhane Meydanında kurulan sahnede müzikseverlerle bir araya gelen genç sanatçı Kıvılcım Ural, sahnede yaptığı elektro gitar şovla büyük alkış aldı. Kendi şarkılarının yanı sıra dillere pelesenk olmuş şarkılardan oluşan özel repertuvarıyla alanı dolduran yüzlerce kişiye müzikal bir şölen yaşatan Ural, kendine has tarzıyla da dikkat çekmeyi başardı.

2022 yılında çıkardığı yeni single’ı Be Vazgeçmezsem’i seslendirdiği anlarda seyircilerin hep bir ağızdan kendisine eşlik etmesi karşısında duygu dolu anlar yaşayarak bir an duraksayan genç sanatçı, şarkısını yarıda keserek ”Bir müzisyen için bundan daha güzel bir duygu olmaz sanırım. Bunu bir gün yaşayacağıma emindim ancak bu kadar çabuk ve bu kadar güzel olmasını beklemiyordum.” diyerek etkinlik alanını dolduranlara teşekkür etti.
Başa dön tuşu