MagazinManşet

KUŞADASI VE MARMARİS BAYRAMI KENAN DOĞULU İLE KARŞILADI

Başarılı sanatçı Kenan Doğulu, 8 Temmuz akşamı Kuşadası Altın Güvercin Amfi Tiyatroda gerçekleşen konseriyle yaptığı güçlü başlangıcın ardından bayramın ilk gününde Marmaris Amfi Tiyatroda sahne aldı. Bayram konserlerini Kuşadası ve Marmarisle başlatan Doğulu, bayram neşesini tatil bölgelerine taşıdı.

Alanı dolduran sevenlerinin bayramını kutlayan Doğulu; herkese sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu. Kuşadası ve Marmaris konserlerinde yoğun ilgiyle karşılanan Kenan Doğulu, konser boyunca geniş repertuarı ve danslarıyla dinleyicileri büyüledi. Konserler boyunca ritmi bir an olsun düşürmeyen Kenan Doğuluya, en sevilen şarkılarında dinleyicileri hep bir ağızdan eşlik etti.

 

Güçlü orkestrası ve şovlarıyla konserlerinde dinleyicilerini ayağa kaldıran Doğulu “Bumaya”, Hezarfen”, İlk Adımı Sen At” gibi şarkılarını seslendirdiği konserlerin sonunda dinmeyen alkış ve tezahüratlar üzerine sevenlerini kırmayarak yeniden sahneye çıktı. Kenan Doğulu, sevilen tatil bölgelerinden Kuşadası ve Marmarisin etkileyici atmosferinde verdiği konserlerde sahne kıyafetleriyle de göz kamaştırdı. Konserlerine Mert Yemenicioğlu stil danışmanlığında hazırlanan Doğulu, Kuşadası’nda Ace Nayman” tasarımıyla, Marmariste ise Nisse” tasarımıyla sahne aldı.

 

Bayram konserlerine hız kesmeden devam edecek olan Kenan Doğulu 11 Temmuzda Bodrum Antik Tiyatroda, 12 Temmuzda Çeşme Açıkhava Tiyatrosunda müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Başa dön tuşu