EkonomiMagazinManşet

Kutupplex bir müşterisinin daha yüzünü güldürdü

Türkiye’de İlk kez Kutup Şirketler Grubu tarafından yapılan ve 2.sinin gerçekleştiği Koleksiyonluk Klasik Araç Çekilişi Kutupplex yerleşkesinde yapıldı…

Teknolojide Yeniliği “Hediyede Klasiği Seviyoruz”  Sloganı ile yine alanında bir ilke imza atan Kutup Şirketler Grubu, yeni bir çekiliş daha gerçekleştirdi. 1974 model koleksiyon klasik araç  Volkswagen 1303 Ankara Mahall’de  yapılan çekiliş ile sahibini buldu…

180.000 Bin üzerinde başvurunun bulunduğu ve müşterilerin çekiliş alanında da hazır bulunduğu organizasyonda çekiliş noter ve milli piyango eşliğinde halkın huzurunda canlı ve şeffaf olarak gerçekleşti.

1954 Yılında Buzdolabı üretimi ve perakendeciliği ile başlayan firma yolculuğu günümüzde elektronik, elektrikli ev aletleri Televizyon, Beyaz Eşya, Yatak, Baza, Küçük Ev Aletleri ve GSM ürünlerinin perakendeciliği ile devam etmekte.

Kutup Şirketler Grubu Ankara’da bulunan 39 mağazası, Kutupplex yerleşkesi, Kutup Lojistik Merkezi ve Kutup Akademi ile sektöre öncülük de etmekte.

Çekilişin gerçekleştirdiği Mahall iş ve yaşam merkezinde yer alan Kutupplex bünyesinde 200’ü aşkın çalışanı 4 bin metre kare alanında cadde kültürünü yaşatmaya çalışıyor;

Samsung, LG, Bosch, Yatsan / Tempur, Philips, Apple ve Xiaomi,  mağazaları bulunmaktadır çok yakında yeni mağazaları da aynı alanda hizmete açılacaktır.

Çekilişlerde verilecek klasik araçlarda Kutupplex yerleşkesinde sergilenmektedir…

Şayet bu çekilişe katılamadıysanız hiç üzülmeyin. Kutup Sosyal medya hesaplarını takipte kalın. İndirimler, sürpriz hediyeler ve bir sonraki çekilişte koleksiyonluk klasik 1953 model DODGE araçla devam ediyor.

Tek yapmanız gereken Kutup Mağazalarımızdan yapacağınız 250 tl alışverişlerinizde başvuru yapmanız ve çekilişe katılmanız olacak.

Şansınız bol olsun.

 

Başa dön tuşu