DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşetSpor

Masterchef Tanya Kilitkaya’dan filenin sultanlarına en acı kutlama

" İzin verseydiler belkide bizim çocuklarımız,hocalarımız da ülkelerine böyle şampiyonluklar getirecekdiler"

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Masterchef yarışması ile adını duyuran Kıbrıslı Tanya Kilitkaya’dan Avrupa şampiyonu olan filenin sultanlarını kutlarken,depremde yaşamını yitiren Kıbrıslı çocukları unutmadı. Kilitkaya ” İzin verseydiler belkide bizim çocuklarımız, hocalarımız da ülkelerine böyle şampiyonluklar getireceklerdi” dedi.


MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre Masterchef’in ünlü yarışmacısı Tanya Kilitkaya’dan manidar bir kutlama mesajı geldi. Avrupa şampiyonu olan filenin sultanlarını kutlayan Masterchef Tanya Kilitkaya depremde hayatını kaybeden Kıbrıslı çocukları da andı. Kilitkaya ” İzin verseydiler belkide bizim çocuklarımız,hocalarımız da ülkelerine böyle şampiyonluklar getirecekdiler,bu maçı heyecanla izleyip sevinip,hayaller gurup başaracaktılar izin vermediniz.Yatacak yeriniz yok” dedi.

Filenin sultanlarını kutlayan Masterchef Tanya Kilitkaya sözlerine şöyle devam etti.
” Gün geçtikçe açılan,acıyan yaramız var. Hergün bir yanımız bir o kadar daha çürür sizin yüzünüzden. Acımız asla geçmeycek. Bize yaşatılan bu acıların hesabı sorulacak. Allah çok büyük” diye konuştu.


Kilitkaya’nın mesajı çok sayıda beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Başa dön tuşu