MagazinManşet

Pınar Kurt Bayur Kimdir?

Tasarımcı Pınar Kurt Bayur 10 Şubat 1985 İstanbul doğumludur.

Evli bir çocuk annesidir .

Üniversiteyi tamamladıktan sonra özel bir firmada uzun soluklu olarak halkla ilişkiler ve organizasyon sektöründe görevler yaptı ve hala devam etmektedir. Çalışma hayatı içerisinde gerek ticari amaçla gerek kendini geliştirmek ve tasarım üzerine hedeflediği konularda uzmanlaşmak adına özel bir tasarım eğitim okulunda 7 sene içerisinde farklı zamanlar arasında makyözlük, stilistlik, modelistlik ve moda tasarım eğitimi almıştır.

 

Sonrasın da hayallerinin peşinden gitmeye karar verip yaklaşık 5 senedir ”pınarsumrukafası” markasını yaratmıştır. Markasında modern taç ve aksesuarları, küpe ,kolye ,bileklik ,apolet, korset, şapka büstiyer ve şimdiler de sıradışı elbise ve kostüm tasarımlarını üretip satmaktadır.

Bunların akabinde tasarımcı ruhunu ortaya koyarak büyük firmalara giyim ve aksesuar tasarımı ve üretimi desteğini verip , alanında bir çok ödül alıp ve defilelerinde tasarımlarını sergileyerek güzel başarılara imza atmıştır.

Şimdi ise festivallerde, partilerde , klip çekimlerinde, moda programlarında, defilelerde kına ,düğün organizasyonların da ve bir çok ünlünün tercih ettiği marka olarak ilgi görmektedir.

Bundan sonraki hedefi ise ürünlerin de daha farklı konseptler kullanarak yurt dışı festivallerinde ve defilelerde yer almaktır.

 

Başa dön tuşu