MagazinManşet

SEVENLERİ  MELDA YETER’İN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

13 Ekim’de doğan Türkiye’nin önemli İş Kadınlarından Melda Yeter, sosyal medyadan doğum gününü kutlayanlara teşekkür etti.

Melda Yeter, doğum gününü kutlayan arkadaşları ve takipçilerine sosyal medyadan teşekkür etti.

Melda Hanımın arkadaşları kısaca kendisine sosyal medyadan yaptıkları dileklerde; “Hem çalışkan, hem güzel, koca yürekli kadın iyi ki doğdun. Kendi güzel, kalbi, ruhu, huyu güzel arkadaşım yaş alıp yaşlanmadığın bir yıl daha olsun, sevdiklerinle birlikte çok seviliyorsun. Bazen insanlar güzeldir, sadece görünüşleriyle değil, sadece söyledikleriyle değil, olduklarıyla, varlığın hayatıma anlam katıyor, iyi ki doğdun. Sevgili dost iyi ki varsın musmutlu yıllar deyip bitirmeyeceğim, bir kadının hem başarılı hem özgüvenli hem merhametli hemde en güzel halisin, seni iyi ki hayatımızdasın” şeklindeydi.

Arkadaşlarının gönderdiği tebrikleri hikâyesinde yayınlayan Melda Yeter Bir fotoğraf albümü hazırlayarak memnuniyetini dile getirerek; “ Hayat ; Doğum, yaşam ve ölüm arasında geçen bir süreç … Kimine çok kısa kimine çok uzun … Milyarlarca yıl içerisinde okyanusta bir kum tanesi aslında … Yani en uzunu bile çok kısa … Ve herkese sevinci de , hüznü de , vedayı da , sevdayı da veriyor yaşam … Herkesin yükü kendine ağır bu hayatta .. Ve herkesin gözyaşı da aynı renk akıyor ister acıdan ister mutluluktan … Dünden beri gerek telefonla ulaşan gerekse sosyal medyadan yaş günümü kutlayan , beni anımsayan , vefa gösteren tüm sevenlerime , dostlarıma , Ankara, İstanbul ve Hatay, Erbil’den bana ulaşanlara  çok teşekkür ederim” şeklinde açıklama yaptı

Başa dön tuşu