MagazinManşet

SOSYETENİN ESTETİK KOÇU ZEYNEP KAYA UYARDI

Kurmuş olduğu “Zeyneplestetik ” sağlık acentesi ile 2021 ve 2022 yılını kapsayan araştırma sonucu Türkiye ve yurtdışındaki hastaların en çok tercih ettiği ilk üç sağlık acentesinden birisi olma başarısını gösteren Zeynep Kaya, bu kez uyardı.

Yurt içi ve yurt dışı birçok ünlünün estetik koçluğu yanında sosyetenin ünlü isimlerine de estetik koçluğu yapan Zeynep Kaya “Ticaretin kurbanı olmayın” ifadesinde bulundu. Ünlü estetik koçu Zeynep Kaya, birçok ünlünün, estetik mağduru olduğunu söylerken, estetik sezonunun açılması ile beraber estetikte ve sağlık turizminde aslında işin özü sağlıktan uzaklaşarak bunu ticarete döken kişilerden ve kuruluşlardan dolayı estetik kurbanlarının artmasından endişelendiğini dile getirdi.

İşinde haklı şöhreti yaptığı doğru işlerle yakalayan Zeynep Kaya ” İnsan mutlu olursa etrafındaki toplumda mutlu olur, estetik kendini iyi hissetmenin bir yoludur. O yüzden herkes kendini mutlu hissedeceği dokunuşları yaptırmalı. Ancak estetik kurbanı olmamak için bir Estetik Koçu ile yola çıkılmalı ve güveneceğiniz kişileri seçin ” dedi.

 

BASIN DANIŞMANI

SELÇUK AKA

Başa dön tuşu