MagazinManşet

Tolga Tapin TiviBu Spor Spikeri Çiğdem Günal İle Fotoğraf Çekimi Yaptı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren fotoğraf sanatçısı Tolga Tapin, geçtiğimiz hafta voleybolcu Aysu Keskin’in ardından bu kez Tivibu Spor’un ekran yüzlerinden Çiğdem Günal ile keyifli bir çekim gerçekleştirdi.
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren fotoğraf sanatçısı Tolga Tapin, geçtiğimiz hafta voleybolcu Aysu Keskin’in ardından bu kez Tivibu Spor’un ekran yüzlerinden Çiğdem Günal ile keyifli bir çekim gerçekleştirdi. Son dönemde imza attığı projelerle dikkat çekmeye başlayan fotoğraf sanatçısı Tolga Tapin, geçtiğimiz hafta voleybolcu Aysu Keskin’in ardından bu kez Tivibu Spor’un ekran yüzlerinden Çiğdem Günal ile keyifli bir çekim gerçekleştirdi.

 Tenis kortunda keyifli bir çekim!
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren fotoğraf sanatçısı Tolga Tapin, geçtiğimiz hafta voleybolcu Aysu Keskin’in ardından bu kez Tivibu Spor’un ekran yüzlerinden Çiğdem Günal ile keyifli bir çekim gerçekleştirdi. Tolga Tapin yaptığı açıklamada “Çiğdem Hanım ile çalışmak çok keyifliydi. Enerjisi ve sempatikliği büyüleyiciydi. Keyifli geçen bir çalışmanın ardından çok güzel bir iş ortaya çıktı. Gururluyum böyle bir işe Çiğdem Hanım ile birlikte imza attığımız için” ifadelerini kullandı.

 İşte Tolga Tapin’in Çiğdem Günal ile gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminden bazı kareler; 

Başa dön tuşu