MagazinManşet

”Tuğba Özerk profesyonel modellere taş çıkarttı.”

“İlk Sahnem Sezen Aksu, İlk Podyumum Cemil İpekçi”

Moda ve tekstil sektörüne katkı sağlamak amacıyla Organizatör Banu Noyan tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Thalia Natural Beauty Openstage Awards, unutulmaz bir akşam yaşattı. Ünlü modacı Cemil İpekçi’nin 50. yılını kutladığı ‘Paçavra’ adlı koleksiyonunun defilesinin ses getirdiği gecede, kusursuz fiziğiyle yıllardır mankenlikten geldiği düşünülen Tuğba Özerk, ilk ve son podyum tecrübesini yaşadı.

Cemil İpekçi ve Banu Noyan’ı kıramayan Tuğba Özerk, gecenin sürprizi olarak İpekçi’nin özel hazırladığı kreasyonla podyumda yürüyerek hem sıradışı bir başlangıca hemde herkese nasip olmayacak eşsiz bir jübileye imza atmış oldu.

Tecrübeli mankenlerle aynı podyumda yürüyen ve gerek zerafeti gerekse podyumdaki profesyonellere taş çıkaran yürüyüşü ile ilgi odağı olan Tuğba Özerk, defile sonrası verdiği röportajda; ”Bu benim için hayatımın en unutulmaz anlarından biri. Modellik hayatım mükemmel başladı, mükemmel bitti. Bu herkese nasip olmaz. Öncelikle hem Banu Hanım’a hemde Cemil bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. yoğun konser, sahne ve stüdyo maratonu sırasında böylesine özel bir tecrübe yaşamama vesile olan herkese minnet borçluyum.” ifadeleriyle duygularını gazeteciler ve muhabirlerle paylaştı.

Başa dön tuşu