DünyaEğitimEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşet

TÜRKİYE RALLİ ŞAMPİYONASININ YOL ARKADAŞI REMED ASSİSTANCE OLDU

TÜRKİYE RALLİ ŞAMPİYONASININ YOL ARKADAŞI REMED ASSİSTANCE OLDU

TÜRKİYE RALLİ ŞAMPİYONASININ YOL ARKADAŞI REMED ASSİSTANCE OLDU

 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 2023 ve 2024 sezonları için asistans sponsoru Remed Assistance oldu. Şampiyonanın ikinci yarısı, 16-17 Eylül’de Kocaeli Rallisi ile başlıyor.

Türkiye’nin köklü asistans hizmetleri sağlayıcısı Remed Assistance, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ile uzama opsiyonu da bulunan bir buçuk yıllık bir anlaşmaya imza atarak Petrol Ofisi Maxima Türkiye Ralli Şampiyonası’nın resmi asistans sponsoru oldu.

Bu yıl 30. yıl dönümünü kutlayan Remed Assistance, sunduğu yüksek kaliteli asistans hizmetleri uzmanlığını, motor sporları dünyasına taşımanın gururunu yaşıyor. Hızın, stratejinin ve dayanıklılığın mükemmel bir kombinasyonunu temsil eden rallilerde, sporcuların ve organizasyon ekibinin bu zorlu ve enerjik yarışlarda ihtiyaç duydukları güvenilir asistans desteğini sağlamayı amaçlıyor.

Bu iş birliği ile Remed Assistance, Türkiye Ralli Şampiyonası’na yol yardım ve medikal asistans alanlarında destek vererek Türkiye’deki otomobil sporlarının gelişimine de önemli bir katkı sağlayacak.

Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci yarısı, 16-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Kocaeli Büyükşehir Rallisi ile başlayacak. Bu yarışı 07-08 Ekim’de İstanbul Rallisi, 28-29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 100. Yılına ithafen Bolu’da düzenlenecek 100. Yıl Rallisi ve son olarak 18-19 Kasım’da Kuşadası’nda düzenlenecek Ege Rallisi takip edecek.

Başa dön tuşu