GündemMagazinManşet

YENİ YIL FESTİVAL HEYECANI OASIS BODRUM’DA

YENİ YIL FESTİVAL HEYECANI OASIS BODRUM’DA

“Yeni yılın coşkusu her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden renkli etkinlikler ile Oasis Bodrum’da yaşanacak. 24-31 Aralık tarihlerinde Yılbaşı alışveriş sokağı, yılbaşı ağacında kar yağdırma ve fotoğraf çekimi, canlı müzik gibi birçok etkinlikle Oasis, çok özel bir şölene ev sahipliği yapacak.

Oasis Bodrum, “Alışveriş ve Eğlencenin Merkezi” anlayışından yola çıkarak, her dönem ziyaretçilerinin beğenisini kazanacak etkinlik ve aktiviteleri ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor. 24 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Bodrum Bandosu ile festival ruhu başlayacak. Yılbaşı şenliği kapsamında, 24-31 Aralık tarihlerinde yeni yıla özel el emeği ve tasarım ürünlerin yer aldığı alışveriş sokağı ve her sene yoğun talep gören kişiye özel kar yağdırma ve ücretsiz fotoğraf çekimini ziyaretçileriyle buluşturacak. Engin Özçelik ve Orkestrası, kar yağdırma eşliğinde yılbaşı müzikleriyle 30 Aralık Cuma günü Oasis ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacaklar.

Program ve detaylı bilgi için Oasis Bodrum sosyal medya hesapları takip edilebilir ve danışma birimine başvuru yapılabilir.

Başa dön tuşu